Publicystyka

Internauci sprawdzili media społecznościowe nowego prowadzącego “Szkło Kontaktowe”. Przebił dno?

Szkło Kontaktowe ma nowego prowadzącego. Jeden z internautów zauważył, że publikował wcześniej w mediach społecznościowych hejterskie wpisy.

1 czerwca na antenie TVNowskiego Szkła Kontaktowego pojawił się nowy prezenter, Mariusz Kałamaga, znany głównie z kabaretu ŁowcyB. Wiele osób podejrzewało, że zastąpił Krysztofa Daukszewicza. Ten zniknął z wizji po tym, gdy powiedział na antenie „a jakiej płci on dzisiaj jest?”, co było reakcją na zapowiedź programu Piotra Jaconia, który ma transpłciowe dziecko. Potem, gdy leciały już napisy końcowe, ale mikrofony były jeszcze włączone, powiedział „chyba pir*****łem głupotę”. Jego współprowadzący Tomasz Sianecki twierdzi jednak, że decyzja o zatrudnieniu Kałamagi zapadła wcześniej i nie miała z tym nic wspólnego.

Jeżeli ktoś miał nadzieję, że dzięki tej zmianie program stanie się bardziej obiektywny, to raczej się rozczaruje. Jeden z użytkowników Twittera postanowił zajrzeć na jego media społecznościowe. Oto co tam znalazł.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Press, Twitter Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij