Kraj

Popularna “Mama Ginekolog” będzie miała kłopoty. Przyjmowała koleżanki i rodziny poza kolejnością

Nie ma zgody na przyjmowanie koleżanek i rodziny poza kolejnością w ramach kontraktu z NFZ – podkreśla Narodowy Fundusz Zdrowia, odnosząc się do sprawy ginekolog Nicole Sochacki-Wójcickiej, która w mediach społecznościowych prowadzi konto pod nazwą Mama Ginekolog.

“W trybie pilnym żądamy wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie przyjmuje @mamaginekolog. Nie ma lepszych i gorszych pacjentów” – podkreśla NFZ we wpisie na Twitterze.

To komentarz NFZ do słów Sochacki-Wójcickiej, która poinformowała kilka dni temu na instagramie, że przyjmuje w gabinecie swoją rodzinę oraz znajome poza kolejką.

Zgodnie z informacjami na stronie mamaginekolog.pl, Nicole Sochacki-Wójcicka jestem ginekologiem-położnikiem w trakcie specjalizacji. Pracuje m.in. w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM.

Źródło: (PAP) Autor: agz/ mhr/
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij