Rozrywka

Dziennikarka TVP omal nie straciła oka podczas programu. Nadziała się na gałązkę

Ida Nowakowska-Herndon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji młodego pokolenia. Sympatyczna prezenterka, tancerka i modelka cieszy się dużą popularnością wśród swoich widzów, którzy zazwyczaj nie szczędzą jej komplementów i ciepłych słów. Tym razem jednak musieli życzyć jej zdrowia, bo podczas porannego programu TVP miała wypadek, który omal nie kosztował jej oka.

Jak wynika z relacji samej prezenterki nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce podczas przerwy reklamowej.

Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa… Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w “PnŚ” wpadłam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy. Ale mnie to oko bolało (i boli) – podzieliła się swoją historią Nowakowska.

Okazało się, że sprawa jest dość poważna, co potwierdziła konsultacja lekarska, którą tancerka odbyła po programie.

– Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki. Oko boli mnie okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki… – wyznała gwiazda TVP.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @idavictoriaeditz

Źródło: Autor:
Fot. instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij