Sport

Matka piłkarza upokorzyła jego słynną żonę. Chwyciła ją za twarz i kazała milczeć. On się przyglądał

Historia rozstania latynoamerykańskiej piosenkarki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique od miesięcy nie schodzi z ust hiszpańskojęzycznych mediów. Po tym, jak piłkarz zostawił Kolumbijkę dla młodszej o 23 od niej pracownicy swojej agencji marketingowej Clary Chia Marti, piosenkarka nagrała utwór szydzący z byłego gwiazdora Barcelony. W sieci zawrzało.

W utworze oberwało się piłkarzowi, jego nowej “miłostce”, którą Shakira porównała do niskobudżetowego samochodu, siebie stawiając w roli Ferrari. Dostało się też matce piłkarza, która nie pałała sympatią do byłej żony, czemu dała wyraz ciepło przyjmując nową partnerkę Pique. Teraz okazuje się, że trudne relacje między Kolumbijką a matką piłkarza od lat były napięte. Do sieci wyciekł właśnie filmik, na którym widać, jak teściowa upokarza swoją synową.

Sytuacja miała mieć miejsce po jednej z gal sportowych, na której Pique odbierał nagrodę za swoje piłkarskie sukcesy. Według hiszpańskich mediów, matce gwiazdora Barcelony miał się nie spodobać zbyt wyzywający strój piosenkarki. Cała sytuacja może szokować, jeżeli spojrzymy na zachowanie obu pań. Teściowa najpierw z wściekłością  w oczach chwyciła Shakirę za podbródek, a później gestem kazała jej zamilknąć. Gerard tylko się temu przyglądał.

Nic dziwnego, że dla gwiazdy był to dotkliwy policzek i postanowiła rozliczyć się ze swoją byłą teściową. Stąd gorzkie słowa w piosence i kukła wiedźmy na balkonie wycelowana w okna matki Pique.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij