Sport

Robert Lewandowski zdradził, o czym rozmawiał z Messim po meczu

Dość długo wydawało się, że relację Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego nie należą do najbardziej przyjacielskich. Polakowi nie udało się do końca ukryć goryczy po przyznaniu Messiemu “Złotej Piłki”, na którą liczył “Lewy”. Także podczas samego meczu między Polską a Argentyną między piłkarzami doszło do małego spięcia. Wygląda jednak na to, że po sporze nie ma już śladu.

Kiedy po nieprzyjemnym faulu w drugiej połowie, Robert Lewandowski chciał przeprosić Leo Messiego, ten drugi ostentacyjnie zlekceważył Polaka. Wydawało się, że konflikt będzie narastał, a podczas spotkania dojdzie do kolejnych utarczek. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, już po ostatnim gwizdku, oczom kibiców oglądających spotkanie ukazała się interesująca scenka. Robert i Leo, spacerowali po murawie obejmując się ramionami i sekretnie rozmawiając. Obaj starali się zasłaniać usta, by specjaliści, zajmujący się czytaniem z ruchu warg, nie odczytali, o czym dyskutują.

Choć polscy dziennikarze dopytywali się naszego kapitana, czego dotyczyła dyskusja, napastnik nie chciał zdradzać szczegółów. Rąbka tajemnicy uchylił w wywiadzie z niemieckim “Bildem”

– Trochę rozmawialiśmy, było fajnie. Powiedziałem Messiemu, że gram bardziej defensywnie niż zwykle, ale czasem tego właśnie potrzebuje zespół – powiedział Lewandowski niemieckiemu dziennikowi, a słowa te cytuje “Super Express”. Pewnie to nie wszystko o czym toczyła się rozmowa, bo panowie wyglądali na bardzo zaoferowanych, ale może żaden z dżentelmenów nie zdradzi wszystkiego.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij