Rozrywka

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Jest młodsza od niego 30 lat!

Kontrowersyjny dziennikarz TVN Jakub Wojewódzki od wielu lat stara się prezentować dużo młodziej niż wynikałoby to z jego metryczki. Choć w przyszłym roku skończy 60 lat, wielu fanów jest przekonanych, że wciąż jest “pięknym-czterdziestoletnim”. Oliwy do ognia dolewają kolejne jego związki z coraz młodszymi partnerkami. Tym razem jednak wiek “nowej miłości” może zaskakiwać.

Jak się okazuje, najnowszą wybranką Jakuba Wojewódzkiego ma być trzydziestoletnia modelka Anna Markowska. Uczestniczka siódmej edycji TOP Model sama przyznała się do tego w rozmowie z dziennikarzem modowym Damianem Glinką:

– Jesteśmy razem. Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie. Długo później weszliśmy w związek – powiedziała Markowska.

Informację te potwierdziły także inne portale plotkarskie, którym udało się wydobyć więcej od partnerki Wojewódzkiego.

@damian_glinka #damianglinka #kubawojewodzki ♬ dźwięk oryginalny – Damian Glinka

– Dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok. No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać – przyznała Markowska.

Co ciekawe, rewelacji tych nie skomentował do tej pory były juror idola.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Macron nie chce izolacji Putina

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij