Sport

Michniewicz ma się czego bać? Szef NIK zareagował na ostatnią porażkę reprezentacji

Wczorajszy mecz reprezentacji Polski z Holandią oburzył wielu kibiców. Wśród nich był szef Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś.

Reprezentacja Polski rozegrała z Holandią mecz Ligii Narodów na PGE Narodowym. Polacy potrzebowali tych punktów aby przybliżyć się do utrzymania w Dywizji A Ligii Narodów, a mecz zapowiadano jako jeden z najważniejszych testów prze mistrzostwami świata 2022. Niestety skończyło się jak się skończyło. Holendrzy trafili nam bramkę już w 13 minucie, pokazując całkowitą bezradność polskiej obrony, a w drugiej połowie podwyższyli wynik na dwa do zera. Ani przez moment meczu ich zwycięstwo nie było zagrożone.

Internauci nie kryli swojej frustracji.

Na popis Polaków zareagował też szef NIK. „Jeszcze jeden taki mecz i wkraczamy z kontrolą” – napisał na swoim Twitterze.

Niestety ze strony Banasia był to tylko żart. Każda kontrola lub próba wpływania na związek skończyłaby się bowiem tym, że FIFA wykluczyłaby naszą reprezentację z meczów.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/Leszek Szymański

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij