Rozrywka

Wnuczka Łukaszenki niczym “bogini”. Nie ma litości dla łamiących reguły

Nowy teleturniej emitowany przez państwową reżimową telewizję obowiązkowo stanie się hitem jesiennej ramówki na Białorusi. Powód? Poprowadzi go wnuczka Aleksandra Łukaszenki. Dziewczyna ma stać na straży reguł show.

Zaledwie 19-letnia wnuczka białoruskiego dyktatora Daria dostała nową posadę. W ramach obowiązków prowadzącej nowy teleturniej sportowy o nazwie “Bohaterowie” nastolatka będzie rozsądzać uczestników i pilnować porządku. Wszystko po to, by dwie drużyny pokonujące tor przeszkód rywalizowały w sposób sprawiedliwy i niebudzący zastrzeżeń.

Niewiele wiadomo o wykształceniu dziewczyny – wiek wskazuje na to, że w tym roku ukończyła szkołę średnią. W jaki sposób uzyskała zatem posadę w państwowej telewizji? Jej ojciec, Dzmitryj Łukaszenka, jest szefem Prezydenckiego Klubu Sportowego. Organizacja, na spółkę z białoruskim Ministerstwem Spraw Nadzwyczajnych, jest jednym z inicjatorów nowego teleturnieju. Show, w którym dwie ekipy pokonują przeszkody wodne i ogniowe, ma w swoich założeniach promować zawód ratownika.

Niezależne i antyreżimowe media kpią już z “anioła sprawiedliwości” i “Minewry”, na którą pozuje wnuczka dyktatora. Wszystko dlatego, że w teleturnieju występuje pod pseudonimem “Justa”, co ma stanowić nawiązanie do łacińskiego “Iustitia” (łac. sprawiedliwość) i rzymskiego panteonu bogów. Sama dziewczyna wyznała, że w ramach przygotowań do nowych obowiązków musiała nieco odmienić swój charakter, ponieważ z natury jest dość “przyjazna”.

Źródło: Stefczyk.info/na podst. TVP.info/Biełsat Autor: KF
Fot. Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij