Publicystyka

Co się nie podoba Onetowi? Kuriozalny tekst o otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej

Portal Onet.pl wysłał swojego pracownika na otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej. Nie ukrywał, że mu się nie spodobało.

Tekst „Siedem rzeczy, które nie spodobały mi się na otwarciu przekopu” zaczyna się od rzadkiego w opozycyjnych mediach przyznania, że przekop „na pierwszy rzut oka wygląda bardzo porządnie i jest większy, niż wydawał się na papierze”. Jego autor porównał jednak ceremonię jego otwarcia do „dożynek, i to kiepskich”.

Co mu się nie spodobało? Artykuł zawiera długą listę, od tego, że autobus powrotny spóźnił się o pół godziny i stał w korku, przez rzekomo niewystarczającą liczbę toi – tojów, po to, że akurat padał deszcz. Autor twierdzi, że nie widział i nie słyszał przemawiających polityków, nie podobało mu się także to, że punkt widokowy był zajęty przez Kluby Gazety Polskiej. Ani to, że ich członkowie przynieśli ze sobą transparent z Łupaszką. W ogóle nie podobało mu się też, że różnorodność transparentów była mała, a mimo szumnych zapowiedzi nie doszło do protestów opozycji.

Internauci szybko odpowiedzieli na tę litanię narzekań.

 

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. Onet, Twitter Autor: WM
Fot. PAP/Adam Warżawa

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij