Publicystyka

O co chodzi Hannie Gronkiewicz-Waltz? Bardzo dziwny wpis byłej prezydent

Ostatnie dwa twitterowe wpisy byłej prezydent Warszawy zaniepokoiły internautów. Hanna Gronkiewicz-Waltz napisała kilka zdań, których kompletnie nie można zrozumieć. To kwestia upałów czy problemów z klawiaturą? Choć pojawiają się też jeszcze inne sugestie.

“Bez mojej zgody na mo jego włączono przeprosiny prezydenta mam nadzieję że już ich nie będzie” [pisownia oryginalna] – napisała na Twitterze była prezes NBP, a większość jej odbiorców nie zrozumiała, co miała na myśli. Internauci zaczęli dopytywać się o, co jej chodzi, więc Hanna Gronkiewicz-Waltz zdecydowała się im odpowiedzieć..

“Chodzi o przeproszenie Andrzeja Dudy przez dziennikarza.mnie ‘ niezłomny ‘ po podpisaniu różnych ustaw na ,zyczenie PiS nie interesuje teraz jasne!” – wyjaśniła polityk PO.

Poniżej zamieszczamy zrzut ekranu, gdyby tweety zostały usunięte.

Jak można było się spodziewać, odpowiedź nie była satysfakcjonująca dla pytających, stąd pojawiły się kolejne komentarze. W niektórych padły sugestie, że Hanna Goronkiewicz-Waltz jest chora

– Dzień dobry. Czy dobrze się Pani czuje? Pytam naprawdę poważnie, z troską i bez złośliwości. Tak uderzająca niezborność w formułowaniu myśli może być objawem problemów neurologicznych – zastanawiała się dobrze znana na Twitterze Emilia Kamińska.

 

 

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij