Kraj

Niecodzienny finał akcji policji na Pomorzu. Poszukiwany chował się w… kanapie

Policjanci ustalili miejsce pobytu i w mieszkaniu na terenie Rumi zatrzymali 25-latka, który poszukiwany był listem gończym. Przed policjantami mężczyzna schował się w kanapie. Poszukiwany mężczyzna ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Anetta Potrykus poinformowała PAP w piątek, że funkcjonariusze z Rumi ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 25-latka.

“Mężczyzna od 4 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i zmieniał adresy zamieszkania” – dodała Potrykus. Funkcjonariusze ustalili, że 25-latek ukrywa się w mieszkaniu matki. Udali się na miejsce i znaleźli go w schowku kanapy.

Zatrzymany 25-latek trafił do aresztu śledczego, by tam odbyć zasądzoną karę. Ma do odbycia 2 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Źródło: PAP Autor: Krzysztof Wójcik
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij