Rozrywka

Wojewódzki oszukał miliony fanów

Showman Kuba Wojewódzki wrzucił do internetu zdjęcie sugerujące, że został ojcem. Okazało się jednak, że był to tylko żart.

Gwiazdor TVNu we wtorek obchodził swoje 59-letnie urodziny. W godzinach przedpołudniowych wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z noworodkiem na rękach. Kilka miesięcy temu zapowiadał, że zostanie ojcem, więc wiele osób uznało, że właśnie chwali się narodzinami potomka. Kilku celebrytów złożyło mu gratulację, temat ten pojawił się również w tabloidach i na serwisach plotkarskich.

Okazało się jednak, że był to z jego strony żart. Szybko zauważono bowiem, że opublikowane przez niego zdjęcie nie jest aktualne. Wojewódzki opublikował je już w 2018 roku.

To nie jest pierwszy raz, kiedy w ten sposób zakpił z fanów. Kilka miesięcy temu poinformował na Instagramie o końcu swego programu. Szybko zdementował to Edward Miszczak, ówczesny dyrektor programowy TVN. Sam Wojewódzki tłumaczył, że była to prowokacja wymierzona w dziennikarzy, którzy nie weryfikują informacji. Wcześniej sugerował, że do pierwszego odcinka nowej serii zaprosi znienawidzonego przez fanów TVNu Pawła Kukiza. Polityk jednak nie pojawił się w programie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Plejada Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij