Rozrywka

Ta seksowna babcia robi furorę w sieci. Aż trudno uwierzyć, ile ma lat

Lesley Maxwell z Australii zaimponowała internautom swoim zdjęciem w bikini. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że ma 63 lata.

Maxwell spędza wiele godzin na siłowni aby osiągnąć wymarzony wygląd. Udało jej się zdobyć już 30 tytułów na konkursach fitness, pracuje też jako osobisty trener. Co ciekawe pierwszy z nich zdobyła, gdy miała 49 lat. Jej 20-letnia wnuczka twierdzi, że często jest mylona z jej siostrą, a kiedy ćwiczą razem na siłowni, młodzi mężczyźni nie mogą oderwać wzroku od jej babci.

Maxwell błyskawicznie zdobywa popularność w mediach społecznościowych, gdzie jej profil śledzi już ponad 100 tysięcy osób. Ostatnio wrzuciła na niego swoje zdjęcie w skąpym żółtym bikini. Jej fani byli zachwyceni – post zgarnął 2200 polubień w ciągu jednego dnia.

„Zdecydowanie uważam, że stajemy się sobą, gdy się starzejemy – bardziej pewne siebie i seksowne, zwłaszcza jeśli jesteśmy wysportowane i zdrowe” – twierdzi 63-latka – „Po co być starym i chorym, jeśli nie muszę być, dlaczego mam nie być na samym szczycie?”

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fakt Autor:
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij