Rozrywka

Takiego karaoke nad polskim morzem jeszcze nie było. Turyści oniemieli

Czyżbyśmy mieli przebój tegorocznego lata? Polski internet podbija zdumiewające nagranie występu karaoke, który miał miejsce w jednym z klubów we Władysławowie. I choć na karaoke – zwłaszcza latem w nadmorskich imprezowniach – niejednokrotnie słuchaczom więdną uszy, tym razem było zupełnie inaczej.

Gdy ze sceny puszczono słynny przebój Budki Suflera pt. “Takie tango” z 1997 roku, zgromadzeni w lokalu goście zapewne nie spodziewali się fajerwerków. Utwory Budki Suflera, choć kochane przez słuchaczy, nie należą do najłatwiejszych, bo poprzeczka postawiona przez wokal Krzysztofa Cugowskiego jest wyjątkowo wysoka. Tym razem było jednak inaczej.

Gdy mężczyzna, który zdecydował się wziąć na warsztat “Takie tango”, zaczął śpiewać, turyści oniemieli. Zapewne wielu z nich pomyślało, że być może we Władysławowie przypadkiem znalazł się sam wokalista Budki Suflera. Głos uczestnika karaoke okazał się bowiem niezwykle podobny do wokalu Krzysztofa Cugowskiego. Zresztą posłuchajcie sami:

@cezarczyk #dc #władysławowo #karaoke #budkasuflera ♬ dźwięk oryginalny – cezarczyk


Filmik został opublikowany na TikToku kilka dni temu i z miejsca podbił serca internautów, zyskując ponad 50 tysięcy polubień. “Wow!!!! Mógłby spokojnie być jego dublerem! Cudo głos!” – napisała jedna z użytkowniczek platformy. W innym komentarzu czytamy: “myślałem że ktoś włączył piosenkę dopiero jak wszyscy zaczęli wow krzyczeć to ogarnąłem że karaoke xD”.

Internauci żartowali też, że tak naprawdę w karaoke wziął udział sam Krzysztof Cugowski, który “dorabia” nad polskim morzem, śpiewając incognito: “Bo to on, z daleka nagrywane aby siary nie było, że nie wystarczy jemu śpiewanie na koncertach” – napisał jeden z internautów.

 

Źródło: Stefczyk.info/na podst. Dziennik Bałtycki/Tik Tok Autor:
Fot. Tik Tok/cezarczyk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij