Publicystyka

Film podsumowuje manipulacje Tuska. Teraz wszystko widać jak na dłoni

Donald Tusk przyzwyczaił nas do tego, że jego zdanie zmienia się zależnie od oczekiwań speców od PR, a podstawowym programem politycznym jest wściekłe atakowanie rządu. Lider PO jest w stanie powiedzieć dosłownie wszystko, choć czasem są to dwie zupełnie sprzeczne ze sobą propozycje.  W swoich publicznych wypowiedziach często ucieka się też do manipulacji, nadinterpretacji i niedomówień. Cierpi też na pewne zaburzenia pamięci, szczególnie wówczas, gdy chodzi o niezbyt chwalebne działania jego rządu. 

Podniesienie wieku emerytalnego, wyprowadzenie pieniędzy z OFE, uzależnienie od rosyjskich surowców – jakbyście nie wiedzieli, to wszystko nie miało miejsca. PO jednak dążyło do uniezależnienia się od Rosji, chciało wprowadzić 500+ i obniżyło podatki – wszystko oczywiście według człowieka, który na krótko przed objęciem stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej deklarował, że nigdzie się nie wybiera.

Nic dziwnego, że nie brakuje chętnych, którzy przypominają przewodniczącemu PO jego stare wypowiedzi i zestawiają z nowymi. Warto obejrzeć ten film, bo pokazuje jak manipuluje Donald Tusk i jak zwodzi wyborców.

Źródło: Autor: fp
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij