Rozrywka

Przerażające! Piękna dziennikarka TVP opublikowała swoje zdjęcia sprzed wyjazdu na Ukrainę i po powrocie do Polski

Karolina Pajączkowska jest reporterką TVP. Jej relacje z rosyjskiej agresji na Ukrainę były w ostatnich tygodniach regularnie prezentowane w “Wiadomościach” i na antenie TVP.info. 

Po kilku miesiącach pracy na Ukrainie Pajączkowska wróciła do ojczyzny, a w mediach społecznościowych wyjawiła powody, dla których musiała przerwać swoją reporterską misję.

– Na Ukrainie pokazaliśmy wszystkim jak naprawdę pracują polscy dziennikarze. Skromni, rzetelni i serdeczni. Dziś mija 50 dni mojej misji dziennikarskiej na Ukrainie. Nie przeczytacie o tym w mediach plotkarskich i pseudo branżowych. One gardzą ciężką pracą ludzi takich jak ja – napisała w mediach społecznościowych.

Dziennikarka opisała przemianę, jaka dokonała się w niej samej pod wpływem wydarzeń na Ukrainie.

– Tej Karoliny sprzed wojny już nie ma…Ukraina i wojna zmieniły moje życie – relacjonowała dodając, że jej praca jako reporterki wojennej dobiegła końca.

– Organizm powiedział “dość” już jakiś czas temu. Ignorowałam ostrzeżenia. Dzisiaj muszę się poddać. Nie wiem na jak długo – napisała, prezentujać przy okazji zdjęcia z maja br., tu przed wyjazdem na Ukrainę i te, które wykonała już po powrocie do Polski.

Źródło: Stefczyk.info Autor: red.
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij