Rozrywka

Odlot Edyty Górniak. Według piosenkarki obok ludzi żyją reptilianie i bioroboty

Edyta Górniak znowu znalazła się na czołówkach portali internetowych. Nie chodzi jednak o nowe dokonania muzyczne, czy nawet jej życie osobiste. Piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie kondycji świata.

Gwiazda, znana z takich przebojów jak “To nie ja byłam Ewą”, czy “Dumka na dwa serca” słynie z dość osobliwego postrzegania rzeczywistości. Ostatnio wzięła nawet udział w zorganizowanym przez propagatora pseudonauki Jerzego Ziębę “Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu”.

Już samo pojawienie się na imprezie zorganizowanej przez człowieka, który podważa znaczną część dorobku współczesnej nauki wzbudziło sporą sensację. Jeszcze większą ciepłe przyjęcie, jakie Edycie Górniak przygotował człowiek, który przez środowisko naukowe uważany jest za szarlatana. Jednak nawet najwięksi fani talentu piosenkarki przecierali oczy ze zdumienia, kiedy usłyszeli to, co artystka ma do przekazania.

– Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to – powiedziała na wstępie piosenkarka, cytowana przez “Głos Wielkopolski”. Według relacji gazety, gwiazda twierdziła również, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. – Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – perorowała Edyta Górniak.

Trzeba przyznać, że teorie te bliskie są tym, jakie od jakiegoś czasu próbuje suflować inny wielki polski “mędrzec” Lech Wałęsa.

Co więcej, piosenkarka podobnie jak Wałęsa utrzymuje, że jest kimś w rodzaju “wybrańca” obdarzonego specjalną mocą, dzięki której mogą pomagać innym.

– To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – mówiła, przypominając swoje stanowisko a propos Covid.

Całość można obejrzeć na Youtube


Sprostowanie:

„Nieprawdziwe są informacje zawarte w artykule z dnia 28 czerwca 2022 r., pod tytułem: „Odlot Edyty Górniak. Według piosenkarki obok ludzi żyją reptilianie i bioroboty”, opublikowanym w portalu stefczyk.info wskazujące, iż jestem szarlatanem, organizatorem wydarzenia pod nazwą “XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022″ czy propagatorem pseudonauki, a także bym głosił poglądy niezgodne z aktualnym stanem wiedzy naukowej. Powyższe informacje są nieprawdziwe, a tym samym wprowadzają opinię publiczną w błąd. Jerzy Zięba”.

Źródło: Stefczyk.info za SE Autor: red
Fot. YT

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij