Kraj

Kidawa-Błońska o programie Platformy Obywatelskiej. “Te główne rzeczy, które proponujemy, ludzie znają”

Izabela Leszczyna, główna ekonomistka Platformy Obywatelskiej, kilka dni temu obiecywała, że PO przedstawi program… kiedy wygra wybory. Dziś dopytywana o program swojej partii była w Radiu Zet Małgorzata Kidawa-Błońska. – Te główne rzeczy, które proponujemy, ludzie znają – przyznała kandydatka PO na prezydenta.

Małgorzata Kidawa-Błońska była w poniedziałek gościem Radia ZET. Wicemarszałek Sejmu i posłanka Platformy Obywatelskiej tłumaczyła się z niewielkiej frekwencji na spotkaniach z wyborcami. Polityk przyznała, że ludzi jest niewiele, bo od 40 do 100 osób, ale i tak jest “zachwycona”. Jej zdaniem ludzie nie chodzą na spotkania z politykami PO, bo jest za gorąco.

– Usłyszałam dużo gorzkich słów, bo Polacy czują się zaniepokojeni sytuacją w kraju – mówiła Kidawa-Błońska. Na pytania dotyczące rządów PO-PSL nie chciała rozmawiać, bo jej zdaniem rozmowy “o przeszłości już się odbyły”.

– Ludzie pytają o to, czy wiemy dokładnie, co trzeba zrobić, żeby posprzątać i zrobić krok dalej, czyli myśleć o rozwiązaniach na przyszłość. Te główne rzeczy, które proponujemy, ludzie znają – tłumaczyła Kidawa-Błońska.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij