Rozrywka

Niezwykły moment w amerykańskim “Mam talent”. Polska wokalistka rozbiła bank!

Zwyciężczyni „The Voice Kids” i finalistka Eurowizji Junior Sara James wzięła udział w amerykańskiej edycji Mam Talent. Podbiła serca publiczności i jury.

Publiczność poznała James w czwartej edycji programu The Voice Kids, gdzie była absolutnie bezkonkurencyjna. We wrześniu 2021 roku młoda wokalistka wygrała też „Szansę na sukces. Eurowizja Junior 2021”, dzięki czemu mogła pojawić się na scenie w Paryżu. Zajęła drugie miejsce, przegrywając o zaledwie 7 punktów z reprezentantką Armenii.

James postanowiła teraz spróbować szczęścia za oceanem. „W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent” – napisała w mediach społecznościowych.

Kiedy na scenie James powiedziała, że przyjechała z Polski, Simon Cowell zdradził, że również ma polskie korzenie – jego babcia była Polką. Zapytana o to, dlaczego zdecydowała się na wyjazd do USA, James odparła, że „kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda”.

James zaśpiewała piosenkę „Lovely” z repertuaru Billie Eilish. I zrobiła to tak, że dostała od publiczności oklaski na stojąco. „Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow!” – stwierdził Cowell. Następnie nacisnął Złoty Przycisk, dzięki czemu jest już pewna, że przejdzie do etapu występów na żywo.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Interia Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij