Rozrywka

Gwiazda polskiej estrady zmaga się ze śmiertelną chorobą

W latach 90. Shazza była jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, a jej utwory “Bierz co chcesz” i “Baiao Bongo” były grane na większości wesel i studniówek w całym kraju. O fenomenie jej popularności świadczy fakt, że nawet operujący w zupełnie innej stylistyce muzycznej zespół Big Cyc poświęcił jej piosenkę, a utwór ten przez wiele miesięcy gościł na listach przebojów.Dziś Shazza zmaga się ze złośliwym nowotworem, ale wierzy, że uda jej się przezwyciężyć chorobę.

Doniesienia o chorobie piosenkarki pojawiały się już wcześniej, ale w ubiegłym tygodniu sama gwiazda potwierdziła te informacje na antenie TVP. Dziś, na łamach “Super Expressu” ujawnia kolejne szczegóły swojej walki ze śmiertelną chorobą.

55-letnia Shazza, czy właściwie Marlena Magdalena Pańkowska, wyznała w rozmowie z gazetą, że z chłoniakiem walczy już od dwóch lat, ale dopiero teraz znalazła siłę, bo podzielić się tą wiedzą ze swoimi fanami.

– Moja choroba pojawiła się u progu pandemii, która była trudnym czasem dla nas wszystkich. Dla mnie dodatkowo, bo przyszło leczenie, więc musiałam szczególnie na siebie uważać. Poddałam się wówczas pierwszej chemioterapii. W tej chwili przechodzę przez kolejną terapię. Jestem pełna nadziei i wierzę, że uda mi się pokonać nowotwór. Dziękuję za opiekę profesorowi Wiesławowi Jędrzejczakowi i doktorowi Hubertowi Heleniakowi – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Shazza

Gwiazda przyznaje, że od momentu, kiedy podzieliła się swoim problemem publicznie ze wszystkich stron spływają do niej życzenia zdrowia, a ludzie po koncertach podchodzą do niej i dodają jej sił. Pańkowska przyznaje, że występy sceniczne, choć wymagające fizycznie, pozwalają jej zachować równowagę psychiczną i są elementem jej terapii.

– Praca zawodowa i spotkania z publicznością dają mi siłę i pozytywną energię do dalszej walki z chorobą. To mnie buduje wewnętrznie i czuję cały czas, że jestem potrzebna. Nagrywamy z Tomkiem nowe piosenki i teledyski, gramy koncerty, zarówno mniejsze jak i te dla dużych telewizji, których w związku z jubileuszem będzie kilka w tym roku – zdradza Shazza, która w tym roku będzie świętować 30-lecie kariery.

Życzymy jej przede wszystkim dużo zdrowia!

 

Źródło: Autor:
Fot. youtube/BlueMixTV

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij