Rozrywka

Gwiazdor Modern Talking po porażce Niemiec na Eurowizji: obecnie ludzie nie kochają Niemców, nie wiem dlaczego

Niemcy zajęły ostatnie miejsce w tegorocznym konkursie Eurowizji. Reprezentant kraju Malik Harris uważa, że konkurs “rządzi się własnymi prawami”. Z kolei były wokalista grupy Modern Talking Dieter Bohlen ocenił, że obecnie “ludzie nie kochają Niemców, nie wiem dlaczego”.

Harris otrzymał zero punktów w głosowaniu jury i tylko sześć punktów od publiczności (dwa z Estonii, dwa z Austrii i dwa ze Szwajcarii).

“Oczywiście, że jestem rozczarowany (…). Nie wiem, na czym polegał problem. Wiem tylko, że konkurs Eurowizji rządzi się własnymi prawami, które często nie mają wiele wspólnego z muzyką” – powiedział Harris w niedzielę portalowi dziennika “Bild”.

Producent muzyczny, kompozytor i wokalista Dieter Bohlen stwierdził w wypowiedzi dla “Bilda”, że piosenka “Rockstars” Malika, to “może nie był najlepszy numer, ale oczywiście zasługiwał na miejsce w środku stawki”.

“My jakoś nie jesteśmy tak popularni. Nigdy nie zdobywamy więcej głosów. Myślę, że obecnie ludzie nie kochają Niemców. Nie wiem dlaczego” – powiedział były wokalista Modern Talking.

Źródło: PAP Autor: Z Berlina Berenika Lemańczyk
Fot. EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij