Świat

Putin ściga byłego partnera swojej kochanki. Służby wydały za nim list gończy

Powszechnie wiadomo, że Władimir Putin jest w związku z Aliną Kabajewą. Przed tym, jak była gimnastyczka związała się z rosyjskim przywódcom, była partnerką Shalvy Museliana. Teraz rosyjskie służby ścigają pułkownika Museliana, na którym ciążą poważne zarzuty.

Kabajewa była partnerką pułkownika Museliana dwie dekady temu. Właśnie wtedy miał on dopuścić się przestępstw, za które jest poszukiwany. Za zbiegłym z kraju byłym partnerem aktualnej kochanki Władimira Putina, wystawiono list gończy.

Oskarżenia wobec Museliana dotyczą kradzieży funduszy państwowych. Służył on jako pułkownik odpowiedzialny za „antykryminalne środki bezpieczeństwa” w podległej Władimirowi Putinowi gwardii narodowej. Wówczas miał przyjmować łapówki w dostawach skuterów śnieżnych, pojazdów terenowych i łodzi motorowych. Sprzęt miał chronić poty Provedeniya, Tiksi, Pevek i Sabetta.

Ukaranie Museliana będzie możliwe dopiero po odnalezieniu go przez rosyjskie służby i ekstradycji do Moskwy. Za zarzucane przestępstwa grozi mu do pięciu lat więzienia.

Kabajewa i Shalva Museliana związali się na początku lat 2000. Mężczyzna był wówczas żonaty i miał córkę. Po rozstaniu byłej gimnastyczki i pułkownika pojawiły się pogłoski, że doszło do tego właśnie z powodu sekretnego związku Kabajewy z Władimirem Putinem. Prezydent Rosji był wtedy żonaty, ale jak klika lat temu podawała gazeta „Moskowskij Korespondent”, przywódca Kremla miał się rozwieść z Ludmiłą Putin, właśnie ze względu na związek z Kabajewą.

Kreml trzyma w tajemnicy informacje o prywatnym życiu swojego przywódcy. Jednak pojawiają doniesienia, mówiące o tym, że Kabajewa urodziła mu co najmniej dwoje dzieci. Kilka dni temu media obiegła informacja, że kończący w tym roku 70 lat Putin i nieoficjalna pierwsza dama spodziewają się kolejnego dziecka.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2 Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij