Publicystyka

Dlaczego władze Warszawy tak długo tolerowały rosyjskie bezprawie?

„Szpiegowo” i inne rosyjskie nieruchomości w centrum Warszawy, czyli niebezpieczna spuścizna po PRL. Dlaczego władze Warszawy z prezydentem Rafałem Trzaskowskim na czele tak długo pozwalały na bezprawne utrzymywanie rosyjskiej kontroli nad nieruchomościami położonymi w sąsiedztwie kluczowych instytucji państwowych?

Dlaczego miasto złożyło wniosek do komornika sądowego ws. egzekucji budynku przy ul. Sobieskiego 100 dopiero w obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę? Do jakich celów Rosja mogła wykorzystywać nieruchomości o statusie dyplomatycznym? Czy wydaleni ostatnio z Polski rosyjscy dyplomaci mogli prowadzić działalność szpiegowską z rosyjskich nieruchomości? Jaki związek z bezprawnie zajmowanymi przez Rosjan obiektami w Polsce mógł mieć Nikołaj Zachmatow – podejrzewany o szpiegostwo rosyjski dyplomata? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:35 w TVP1.

ZWIASTUN:

Źródło: Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij