Rozrywka

Rosyjskim żołnierzom zabrakło benzyny. Przez to, co zrobili później, śmieje się z nich cały świat

Przy całym tragizmie rosyjskiej agresji na Ukrainę nie brak też akcentów komicznych. Jeden z nich został ujawniony przez dziennikarza Kyiv Independent Illię Ponomarenko.

Ponomarenko opublikował na swoim Twitterze zdjęcia dwóch rosyjskich żołnierzy siedzących w kajdankach na rękach. „Tym dwóm rosyjskim idiotom w Szewczenkowie, w obwodzie charkowskim, zabrakło paliwa w samochodzie. Zgadnijcie co zrobili?” – napisał – „Przyszli na lokalny posterunek ukraińskiej policji i spytali, czy mogą dostać trochę benzyny”. „Nie mogę uwierzyć, że wam o tym mówię” – dodał w kolejnym tweecie.

Jego wpis błyskawicznie rozszedł się po internecie, w momencie pisania tych słów blisko 10 tysięcy osób podało go dalej. Wielu internautów nie dowierza jednak, że nawet Rosjanie mogli być tak głupi – i podejrzewa, że w ten sprytny sposób chcieli sobie zagwarantować, że już żadni Ukraińcy nie będą ich witać pociskami i rakietami.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/EPA/ZURAB KURTSIKIDZE

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij