Kraj

Raper Michał M. syn znanego prawnika zatrzymany za posiadanie narkotyków

Jak poinformowała tvp.info, syn znanego prawnika związanego ze środowiskiem totalnej opozycji, Michał M. podczas rutynowej kontroli został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Sytuacja miała miejsce w Warszawie przed północą.

– Został zatrzymany 21-letni mężczyzna za posiadanie środków prawnie zabronionych. Chodzi o susz koloru brunatno–zielonego, marihuana. W chwili obecnej jest osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Będą wykonywane czynności z jego udziałem – powiedziała w rozmowie z portalem mł. asp. Iwona Kijowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Jednocześnie Kijowska poinformowała, że po rutynowych czynnościach i przedstawieniu zarzutów mężczyzna zostanie najprawdopodobniej zwolniony. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności, jednak w przypadku, gdy ilość narkotyków jest nieznaczna, ze względu na niską szkodliwość czynu, sąd rzadko decyduje się na tak poważne sankcje.

Dużo poważniejsze kłopoty Michał M. może mieć ze względów finansowych. Od kilku miesięcy raper jest “twarzą” jednej z sieci restauracji, czy w związku z zaistniałą sytuacją firma wycofa się z tej współpracy?

 

Źródło: Autor:
Fot. youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij