Publicystyka

Skandal! Oburzające pytanie Moniki Olejnik do Gowina. Dziennikarka TVN tym razem przesadziła

Jarosław Gowin był w środę gościem Moniki Olejnik w “Kropce nad i”, gdzie opowiadał m.in. o swojej depresji. W pewnym momencie dziennikarka zadała dość niespodziewane i niezbyt stosowne pytanie.

Przypomnijmy, pod koniec listopada ubiegłego roku były wicepremier przyznał się, iż cierpi na depresję, z powodu której trafił do szpitala. Lider Porozumienia wygrał z chorobą i powrócił do polityki. Tym samym wiele osób postawiło pytanie o to, jakie będą jego plany.

Wczoraj Jarosław Gowin gościł na antenie TVN24 w programie “Kropka nad i”, gdzie opowiadał m. in. o przebiegu swojej choroby. W trakcie rozmowy dostał jednak pytanie od Moniki Olejnik, które oburzyło wielu internautów.

Czy miał pan taki moment, że odechciało się panu żyć i chciał pan z tym skończyć? – zapytał dziennikarka.

Gowin spokojnie odpowiedział, iż wszystko co miał do opowiedzenia w tej sprawie, ujawnił podczas rozmowy z red. Arlettą Zalewską. Jednak pytanie Olejnik wzbudziło niesmak. Mówimy w końcu o jednej z najpoważniejszych chorób, jaka dotyka obecnie społeczeństwo na całym świecie, z którą zmagają się miliony osób. W przypadku rozmowy nt. depresji powinno się starannie wyważyć pytania w stosunku do osób, które na nią cierpią. Tego jednak wyraźnie zabrakło dziennikarce TVN24 podczas wywiadu z liderem Porozumienia.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij