Kraj

Beata Mazurek mówi o spisku. „Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd”

Europoseł PiS Beata Mazurek, poinformowała za pośrednictwem Twittera o spisku Rosji z Niemcami. Według polityk, Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd, na którego czele ma stanąć Donald Tusk.

Beata Mazurek podzieliła się w mediach społecznościowych teorią na temat polityki Rosji i Niemiec. Według eurodeputowanej, sojusz tych państw wchodzi w nową fazę i Niemcy chcą zainstalować w Polsce podległy sobie rząd. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że taki sam krok chcą podjąć Rosjanie wobec Ukrainy. W ocenie Mazurek, Niemcy w roli przyszłego premiera Polski widzą Donalda Tuska.

„Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd, z Tuskiem na czele. Natomiast Rosja na Ukrainie. Co za zbieżność. Sojusz wchodzi w nową fazę. Powtórzę, imperializm i przestrzeń życiowa, to ogromne zagrożenie dla pokoju” – napisała Beata Mazurek.

W niedzielę europoseł odniosła się do słów polityka EPL, Estebana Gonzaleza Ponsa, który zadeklarował, że spróbuje „pomóc polskiemu społeczeństwu zmienić władze”. Zdaniem Mazurek, Europejska Partia Ludowa chce pomóc Tuskowi obalić demokratycznie wybrany rząd, a słowa polityka EPL określiła jako bezczelne.

Źródło: stefczyk.info/na podst.dorzeczy Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Amerykanie rozważają wysłanie komandosów do Kijowa

0 0

Leroy Merlin sprzedaje rosyjskie produkty jako polskie?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij