Rozrywka

Dziennikarze mieli dosyć głupich pytań. Ich odpowiedź podbija internet

Zajmujący się głównie tematyką straży pożarnej portal Remiza.pl miał dosyć pytań swoich czytelników o metro. Ich odpowiedź podbiła serca internautów.

Wczoraj portal poinformował o tym, że w rejonie stacji metra Stokłosy doszło do zaniku napięcia i pięć zastępów straży pożarnej pomagało w ewakuacji pasażerów.

Osoba prowadząca ich konto na Twitterze nie napisała w którym z polskich miast znajduje się stacja metra Stokłosy i najwyraźniej redakcja dostała o to wiele pytań. Postanowili więc zbiorczo na nie odpowiedzieć. „Dostaliśmy wiele wiadomości z pytaniem, gdzie interweniują strażacy związku z zanikiem napięcia w tunelu metra w rejonie stacji Stokłosy. Otóż, dla osób które nie wiedzą, prezentujemy mapę “metra” w Polsce” – napisali, ilustrując ten wpis mapą Polski z zaznaczonym jedynym w naszym kraju metrem – tym w Warszawie.

Ich odpowiedź rozśmieszyła internautów.

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij