Publicystyka

Poniżej wszelkiej klasy! Tak Allegro promuje licytację WOŚP

Na profilach społecznościowych Allegro pojawiły się materiały oraz linki zachęcające do wzięcia udziału w aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie zdjęcia jednego z postów sponsorowanych, na których widać licytację tablicy rejestracyjnej z napisem… “je**ć PiS”.

O sprawie poinformował m.in. Krystian Majewski, przewodniczący klubu radnych PiS w Koninie, który opublikował zdjęcie oburzającego wpisu sponsorowanego Allegro, jaki pojawił się na Instagramie. Na fotografii widoczna jest zawieszona na choince niemiecka tablica rejestracyjna z napisem nawiązującym do popularnego na opozycji hasła “je**ć PiS”. Co prawda jedna z literek w pierwszym słowie została zastąpiona cyfrą “8”, ale każdy z dużą łatwością będzie mógł rozczytać intencję jego autora.

– Obrzydliwa licytacja @fundacjawos na @Allegro_Group. Tak zbieracie pieniądze na chore dzieci? Podpowiem. Po co się ograniczać do haseł? Wylicytujcie mordobicie albo stos dla jakiegoś członka PiS – napisał oburzony samorządowiec.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij