Publicystyka

Platforma wspomina Adamowicza i nazywa “przyjacielem”. Internauci przypomnieli o ich “przyjacielskich” stosunkach

Na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej pojawiło się wspomnienie Pawła Adamowicza, który został zabity 3 lata temu podczas finału WOŚP  w Gdańsku. Partia określiła go nawet jako swojego “przyjaciela”, co zwróciło szczególną uwagę internautów, którzy przypomnieli o kilku faktach.

Minęły trzy lata od śmierci naszego Przyjaciela, samorządowca Pawła Adamowicza. Wspominamy dziś jego dorobek. Przypominajmy ostatnie słowa. ,,…To jest cudowny czas dzielenia się dobrem. Jesteście kochani, Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie! Dziękuję Wam!” – czytamy na profilu PO na Twitterze.

Internauci mają jednak ogromne wątpliwości, czy aby na pewno partia powinna go nazywać swoim “przyjacielem”. Przypomniano m.in. o tym, jak podczas ostatnich wyborów samorządowych PO zdecydowało się wystawić własnego kandydata przeciwko Adamowiczowi, a sam Jarosław Wałęsa namawiał prezydenta Gdańska, aby tłumaczył się “ze swojej walizki z pieniędzmi”.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij