Świat

Syn Bidena znowu może mieć kłopoty. Jego była żona wyda swoje pamiętniki

Syn prezydenta USA Hunter Biden był bohaterem wielu skandali w przeszłości. Być może wkrótce będzie bohaterem kolejnego – jego pierwsza żona Kathleen Buhle ma bowiem zamiar wydać pamiętniki, w których ujawni szczegóły ich małżeństwa.

Urodzony w 1970 roku Hunter był drugim synem Bidena z jego pierwszą żoną Neilią. Kiedy miał dwa lata brał udział w wypadku samochodowym, w którym zginęła jego matka i młodsza siostra Naomi. W 2013 roku wstąpił do Rezerw Marynarki Wojennej, ale miesiąc później został z niej wyrzucony dyscyplinarnie kiedy w jego moczu odkryto ślady kokainy. Kiedy wyszło to na jaw przyznał, że od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, za które obwinił traumę po tamtym wypadku.

Prawdziwa seria skandali z jego udziałem wybuchła jednak pod koniec 2020 roku, w trakcie kampanii wyborczej jego ojca. W ręce dziennikarzy NYPost i Daily Mail wpadła bowiem zawartość dysku twardego z jego komputera, który zapomniał odebrać z serwisu. Ujawnili wtedy jego liczne podejrzane interesy z Ukraińcami i Chińczykami, w których być może wykorzystywał fakt, że jego ojciec był wiceprezydentem i jednym z najbardziej wpływowych amerykańskich polityków. Ujawniono też szereg skandali obyczajowych, jak jego zamiłowanie do prostytutek, imprezy z dealerami narkotyków czy też fakt, że publikował w internecie amatorskie porno ze swoim udziałem. Ostatni skandal dotyczył jego obrazów – zostały wystawione na sprzedaż za takie ceny, że eksperci od etyki rządowej alarmowali, że Hunter sprzedaje pod ich przykryciem swoje wpływy w Białym Domu.

Teraz być może szykuje się kolejny skandal. Amerykańskie media donoszą bowiem, że jego pierwsza żona planuje wydać swoje pamiętniki, które będą dotyczyć ich związku, jego zdrad małżeńskich i uzależnienia od narkotyków, rozstania i tego, jak sobie z nim radziła. Ich premierę zaplanowano na czerwiec. Buhle powiedziała mediom, że związek i rozstanie z Bidenem były dla niej traumatycznym doświadczeniem i potraktowała napisanie tej książki jako formę terapii.

Biden ożenił się z Buhle w 1993 roku. Dorobili się trójki już dorosłych córek. W 2015 roku doszło do separacji a dwa lata później się rozwiedli. Biden związał się w 2016 roku z Hallie Biden, wdową po jego bracie Beau, ale ten związek rozpadł się trzy lata później. W 2018 roku dorobił się też nieślubnego dziecka z Lunden Alexis Roberts. W maju 2019 ożenił się po raz drugi z pochodzącą z południowej Afryki Melissą Cohen, w marcu 2020 urodził im się syn.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Tysiące Irakijczyków z Białorusi wróciło do domu

0 0

Książe Harry grozi, że poda brytyjski rząd do sądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij