Kraj

Gdańsk: Ekspedientka w piekarni miała ponad 3 promile alkoholu

Gdańscy policjanci podjęli interwencję wobec ekspedientki, która pod wpływem alkoholu obsługiwała klientów piekarni. W organizmie kobieta miała ponad 3 promile alkoholu.

Jak powiedziała PAP oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Magdalena Ciska, we wtorek po południu policja dostała informację, że w piekarni na Przymorzu klientów obsługuje ekspedientka, której zachowanie wskazuje na to, że jest pod wpływem alkoholu.

“Do piekarni pojechali policjanci. Funkcjonariusze w sklepie z pieczywem zastali 51-letnią ekspedientkę, która leżała za ladą. Na miejscu pojawili się też ratownicy medyczni, którzy zbadali kobietę. Sprzedawczyni miała znaczne problemy z utrzymaniem równowagi, nie była w stanie mówić logicznie” – dodała Ciska.

Mieszkanka Gdańska trafiła do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało, że kobieta podjęła pracę mając w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Za pracę po pijanemu ekspedientce grozi areszt lub grzywna.

Źródło: (PAP) Autor: Krzysztof Wójcik
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Tysiące Irakijczyków z Białorusi wróciło do domu

0 0

Książe Harry grozi, że poda brytyjski rząd do sądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij