Publicystyka

Żenada roku! Platforma Obywatelska korzysta oficjalnie z rad Jerzego Urbana

Postkomunistyczna gadzinówka Jerzego Urbana przeprowadziła plebiscyt, którego wyniki bardzo spodobały się politykom Platformy Obywatelskiej. Sprawa byłaby nie warta wspominania w mediach skierowanych do ludzi obdarzonych choćby odrobiną gustu i dobrego smaku, ale uznaliśmy, że mimo wszystko warto pokazać upadek partii, która do niedawna uznawana była za “chrześcijańską demokrację”. Być może to w ramach wdrażania nowoczesnych praktyk chadeckich Platforma Obywatelska postanowiła podjąć współpracę z rzecznikiem prasowym Rady Ministrów PRL w czasie m. in. stanu wojennego, jednym z głównych autorów propagandy państwowej i cenzury. To właśnie ta postać inspiruje teraz działania PO w oficjalnych kanałach informacyjnych w mediach społecznościowych.

We wtorek w mediach społecznościowych postkomunistycznej gadzinówki opublikowano wyniki finału konkursu na, niech nam Szanowni Czytelnicy wybaczą, “Dzbana roku”, w którym “rywalizowali” wszyscy, którzy budzą lęki neokomunistów z otoczenia Urbana. Pewnie nikt nie zwróciłby uwagi na kolejną nieśmieszną prowokację otoczenia starego komunisty, gdyby nie oficjalne komunikaty Platformy Obywatelskiej na Twitterze.

– Składamy serdeczne gratulacje Panu Przemysławowi Czarnkowi, Ministrowi Edukacji i Nauki, zdobycia zaszczytnego tytułu Dzbana Roku. Cieszymy się, że doceniono Pański wysiłek – czytamy na oficjalnym koncie Platformy Obywatelskiej.

Internauci ocenili tę współpracę dość jednoznacznie.

Źródło: Twitter Autor: red.
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij