Rozrywka

Jason Derulo. Kim jest gwiazda “Sylwestra Marzeń”?

Polski showbiznes żyje zapowiedzianym występem Jasona Derulo podczas organizowanego przez TVP “Sylwestra Marzeń”. Gwiazdę, która podbiła serca milionów fanów na całym świecie zachwala szef Telewizji Jacek Kurski. Już dziś można być pewnym, że “Sylwester Marzeń” będzie komercyjnym sukcesem.

Jego największe hity mają na Youtubie kilkaset milionów wyświetleń, w takt jego piosenek ludzie bawią się na w klubach na całym świecie, a dla tysięcy nastolatek jest tym, kim dla ich babek czy matek był Elvis Presley czy Michael Jackson.

– Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał na Twitterze szef TVP.

Wokalista zasłynął swoimi hitami, “Jalebi Baby”, “Savage Love”, “Wiggle” czy “Whatcha Say”, które przez miesiące okupowały czołowe miejsca światowych list przebojów. Jak możemy przeczytać na jego oficjalnym kanale w swojej karierze sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy płyt i singli z czego aż 11 z jego płyt uzyskało status platynowej.

 

W związku z tym, że każdego miesiąca jego największe hity słucha na Youtube prawie 40 milionów osób, a sam piosenkarz jest niekwestionowaną gwiazdą światowej estrady nie dziwi fakt, że zaproszenie artysty przez TVP musiało wzbudzić ogromne emocje. Jednak nie wszystkim to się podoba. Derulo nie jest po prostu kolejnym wymuskanym produktem marketingowym, który doskonale się sprzedaje. To muzyk, który oprócz trafiających w gusta masowej publiczności utworów ma również swoje przekonania. Kilka lat temu głośno było o tym, że w swoich teledyskach nie chce promować środowisk LGBT, co wywołało falę protestów i coming outy jego fanów, “pod muzykę” artysty. Sam muzyk miał się od tego odciąć, ale czy skutecznie?

Przyznajemy, też na początku nie wiedzieliśmy, co sprawiło, że prezes TVP postanowił w środku pandemii ściągać do Zakopanego gwiazdę muzyki disco, ale szybki rzut oka na teledyski muzyka wystarczył. Wszystko jasne. Mocny, rzeczowy, konkretny przekaz pro-life.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij