Rozrywka

To trzeba zobaczyć! Tłumaczka języka migowego znowu skradła show na koncercie

W lwowskiej Katedrze Łacińskiej odbył się transmitowany przez TVP koncert kolęd. Internauci twierdzą, że po raz kolejny największą gwiazdą została jednak tłumaczka języka migowego.

W koncercie kolędy i pastorałki zaśpiewały takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, Alicja Węgorzewska, Krzysztof Krawczyk junior, Kasia Moś czy Piotr Kupicha. Internauci zwrócili jednak uwagę głównie na tłumaczkę języka migowego Małgorzatę Limanówkę, która przekładała ich słowa w wyjątkowo ekspresyjny sposób.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Limanówka została mimowolną gwiazdą koncertu, który tłumaczyła. Podobne reakcje wywołała podczas koncertu „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”, który TVP wyemitowała w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Za jej „występ” na tym samym koncercie w 2020 dziennik Polska Times przyznał jej tytuł „Osobowości Roku” w kategorii Kultura.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Donald.pl Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij