Rozrywka

To był prawdziwy hit! Minister Czarnek zaśpiewał kolędę z internautami

Jedna z nowych funkcjonalności popularnego portalu społecznościowego Twitter to pokoje, w których użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać przy użyciu mikrofonów. Twórca pokoju udziela głosu innym chcącym włączyć się do rozmowy. Wczoraj w jednym z takich miejsc spotkał się z internautami minister edukacji Przemysław Czarnek, któremu najwyraźniej udzielił się już świąteczny nastrój. Po chwili rozmowy minister zaczął… kolędować. Po chwili do wspólnego śpiewania kolęd dołączyli inni internauci, wśród nich m. in. Szymon Szynkowski vel Sęk, wiceminister spraw zagranicznych.

– 22:25 Nowa funkcjonalność tt, pokój do rozmów. 1600 osób rozmawia z Przemysławem Czarnkiem i Szymonem Szynkowskim vel Sękiem. Młodzi rozmawiają o fenomenie K-Pop, kolędują, kulturalnie dyskutują mimo różnych poglądów. To są właśnie te detale. Słucham i pozdrawiam, Polska należy do młodzieży! – napisał poseł PiS Bogdan Rzońca dodając hashtag “The Voice Of Twitter”.

We wspomnianym pokoju we wspólnym śpiewaniu kolęd wziął udział Przemysław Czarnek, wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk i inni goście. Własną wersję piosenki świątecznej nagrał też minister Michał Wójcik.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij