Rozrywka

Marianna Schreiber mocno to przeżyła. Dramat pięknej żony ministra

Marianna Schreiber, jedna z najgorętszych postaci ostatnich tygodni w polityczno-medialnej rzeczywistości, znów walczy o atencję w mediach społecznościowych. Tym razem żali się, że święta Bożego Narodzenia spędzi samotnie, bo rodzina nie chce jej oglądać. 

Żona wiceministra Prawa i Sprawiedliwości wie, jak przyciągać uwagę. Piękna i wysportowana kobieta jest świadoma swoich talentów. Prezentowała je m. in. w “Top Model”, gdzie dała się poznać publiczności jako osoba o otwartym umyśle i szerokich horyzontach.

Jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie angażuje się w wiele akcji, które nie zawsze idą w parze z polityką Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnio pojawiła się nawet na proteście zorganizowanym przez opozycję ws. ustawy “lex TVN”! Swój udział w marszu dokumentowała na Instagramie.

Teraz żali się, że… nie została zaproszona na Święta przez rodzinę.

– W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole. #rodzina – napisała na Twitterze.

Odpowiadając na pytanie jednego z Internautów, który zapytał, czy nie została zaproszona za swoje poglądy, dodała: “Przykre ale prawdziwe”.

Jak to komentować? Chyba tylko w jeden możliwy sposób. Naprawdę, bardzo, bardzo współczujemy. Szczerze!

 

Źródło: Stefczyk.info za Twitter Autor: red.
Fot. Instagram

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij