Publicystyka

Kuriozalny wpis Millera. Były premier jest zmartwiony, że kryzys na granicy wygra… rząd PiS

Leszek Miller postanowił się odnieść do trwającego kryzysu migracyjnego na wschodniej granicy. Według eurodeputowanego cały konflikt okaże się zwycięski dla Polski. Nie jest to jednak powód do optymizmu dla polityka.

Miller był gościem Polsat News, gdzie został zapytany o kwestię trwającego od kilku miesięcy kryzysu na granicy z Białorusią. Przypomnijmy, że zwłaszcza w ostatnim czasie, polskie służby graniczne zmagają się ze szturmem migrantów wykorzystywanych przez reżim Łukaszenki, którzy próbują nielegalnie przekroczyć granicę naszego kraju.

Były polityk SLD generalnie ma dobry prognostyk dla naszego kraju, sądząc, że ostatecznie uda się Polsce wyjść zwycięsko z całej batalii. Jednakże coś, co większość Polaków odebrałoby jako powód do radości, wcale nie powoduje uśmiechu na twarzy lewicowego polityka. Dlaczego? Bo będzie to oznaczało zwycięstwa ugrupowania rządowego.

-Niestety konflikt na granicy wygra Kaczyński z Morawieckim. Tam się nic więcej nie zdarzy oprócz tego co już się zdarzyło. Za jakiś czas po wygaszeniu konfliktu PiS ogłosi zwycięstwo, a zdjęcia z bohaterskiej obrony granicy zasilą kampanię wyborczą PiS – twierdzi Miller.

Internautom mocno nie przypadł do gustu komentarz Millera, którzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem byłego premiera.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Tysiące Irakijczyków z Białorusi wróciło do domu

0 0

Książe Harry grozi, że poda brytyjski rząd do sądu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij