Kraj

Bart Staszewski będzie miał problemy? Aktywista LGBT obraził Wojsko Polskie

Aktywista LGBT Bart Staszewski może mieć wkrótce problemy natury prawnej. Autor prowokacji ze “strefami wolnymi od LGBT” w jednym ze swoich wpisów broniących Barbarę Kurdej- Szatan w haniebny sposób zaatakował funkcjonariuszy broniących granicy.

Staszewski odniósł się do kwestii rozwiązania kontraktu pomiędzy Play Polska, a Barbarą Kurdej- Szatan, która przez lata promowała jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Wszystko z powodu głośnego wpisu aktorki, która zaatakowała na Instagramie Straż Graniczną.

– Jako klient Play, nie rozumiem dlaczego Play Polska rozwiązało umowę z Kurdej-Szatan. Jej naturalny, ludzki odruch serca w odpowiedzi na bandyckie zachowanie wojska polskiego, które w nieludzki sposób traktuje migrantów w polskich lasach nie powinien być piętnowany. To błąd Play – uważa autor fake newsa o “strefach wolnych od LGBT”.

Jak się okazuje jego tweet zwrócił uwagę Grupy Zadaniowej Honor, szykującej się do podjęcia stosownych kroków prawnych przeciwko aktywiście.

-Pana komentarz jest poddany analizie prawnej przez służbę prawną Wojska Polskiego. Po analizie postu przygotujemy stosowne zawiadomienie do prokuratury – czytamy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij