Kraj

Dolnośląskie: Znaleziono zwłoki księdza. “Ciało zostało znalezione z obrażeniami”

Zwłoki 54-letniego księdza znaleziono w kompleksie przykościelnym w miejscowości Pomocne koło Jawora na Dolnym Śląsku. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji i prokurator. Według informacji Polsat News, na głowie księdza widoczne były rany.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Jaworze asp. szt. Ewa Kluczyńska, policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu we wtorek o godzinie 7.30.

– Ciało zostało znalezione z obrażeniami. Na chwilę obecną są prowadzone czynności. Na miejscu jest prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Przesłuchiwani są świadkowie, ustalane są okoliczności i przyczyny śmierci. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok która ustali okoliczności śmierci- mówi cytowana przez Polska The Times asp. szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze.

Kluczyńska dodała, że na miejscu pracuję grupa dochodzeniowo-śledcza policji i prokurator. Jak zaznaczyła, policja nie udziela na razie więcej informacji na ten temat.

Źródło: Stefczcyk.info za Polsat/PTT Autor:
Fot. Screen z Polsat News

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij