Świat

Zaginiona blogerka jednak została zamordowana. Trwają poszukiwania jej narzeczonego

FBI potwierdziło, że znalezione w Wyoming zwłoki należą do zaginionej blogerki Gabby Petito i że padła ona ofiarą morderstwa. Policja nadal poszukuje jej narzeczonego.

21-letnia Petito w sierpniu udała się na wycieczkę po amerykańskich parkach narodowych ze swoim narzeczonym Brianem Laundrie. Mężczyzna wrócił jednak do domu sam i nie chciał nikomu zdradzić co stało się z jego narzeczoną. Jej matka zgłosiła zaginięcie. W zeszły piątek rodzina Laundriego powiedziała też FBI, że od kilku dni nie mają z nim żadnego kontaktu.

Poszukiwania Petito koncentrowały się na rejonie parku narodowego Grand Teton w Wyoming, gdzie po raz ostatni widziano ją żywą. W niedzielę znaleziono tam zwłoki pasujące do jej rysopisu. We wtorek wieczorem FBI poinformowała, że sekcja zwłok potwierdziła jej tożsamość. Poinformowali także, że została zamordowana, ale na razie nie ujawniono tego jak zginęła.

Obecnie trwają poszukiwania jej narzeczonego. Rodzina Petito jest przekonana, że to on ją zamordował i ukrywa się teraz przed sprawiedliwością. Gubernator Florydy skierował policję stanową do pomocy w tych poszukiwaniach. Jak na razie nie udało się jednak odnaleźć jakiegokolwiek śladu mężczyzny.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij