Świat

Morderstwa w SUVie. Policja zatrzymała drugiego podejrzanego

W zeszłą niedzielę w Wisconsin znaleziono SUVa z czterema zwłokami w środku. Policja aresztowała drugiego podejrzanego.

Makabrycznego odkrycia dokonano na jednym z pól kukurydzy w miejscowości Sheridan. Pojazd został odnaleziony przez przypadkowego świadka, który poinformował o tym policję. W środku znajdowały się zwłoki czterech osób, dwóch mężczyzn i dwóch kobiet. Samochód miał tablice rejestracyjne z Minnesoty a żadna z ofiar nie miała związków z okolicą w której go odnaleziono, mieszkali w mieście St. Paul. Nie znaleziono też żadnych dowodów, że ich morderstwo miało związek z przestępczością zorganizowaną czy handlem narkotykami.

Policjanci z Gilbert w stanie Arizona aresztowali drugiego podejrzanego w tej tajemniczej sprawie. 38-letni Antoine Suggs miał dobrowolnie oddać się w ich ręce dobrowolnie. Wcześniej aresztowano jego ojca, 56-letniego Darrena McWrighta. Obydwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty ukrywania zwłok, ale prowadzące tę sprawę biuro szeryfa jest przekonane, że w toku śledztwa co najmniej jednemu będzie można postawić poważniejsze zarzuty.

Jak donosi telewizja Fox News w SUVie ze zwłokami znaleziono wystawiony w Arizonie dowód osobisty Suggsa. Krewna jednej z ofiar, 30-letniej Nitoshy Lee Flug-Presley powiedziała śledczym, że podejrzany ją znał i czasami przylatywał z Arizony aby się z nią spotkać.

Na razie nie wiadomo jednak jaki był motyw tego zabójstwa. Ofiary były po raz ostatni widziane 11 września w jednym z barów w St. Paul. Według świadków po wyjściu z niego wsiadły do samochodu i odjechały. Szeryf oddalonego o ok. 120 kilometrów hrabstwa Dunn, gdzie dzień później odnaleziono ich zwłoki, jest przekonany, że do morderstwa doszło jeszcze w Minnesocie, po czym ich zwłoki przewieziono i porzucono w Wisconsin.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij