Publicystyka

Żenujący wpis radnej KO. Kobieta zachwyca się… banerem z hasłem “J*b*ć PiS”

Na profilu szczecińskiej radnej z ramienia Koalicji Obywatelskiej pojawił się zaskakujący post. Kobieta zachwyca się w nim nad wulgarnym banerem uderzającym w PiS.

-Dzień dobry Szczecin. Baner na jednym ze szczecińskich osiedli. W tym bloku mieszka polityk PiSu zajmujący ważne stanowisko w regionie. Widzi ten napis każdego dnia – napisała Dominika Jackowski z Koalicji Obywatelskiej.


Jej wpis wywołał mieszane reakcje. Znalazło się kilka osób, które były zachwycone zdjęciem, jednak w zdecydowanej większości wywołał on negatywne odczucia. Komentujący wskazywali, że osobie sprawującej rolę radnej nie wypada zamieszczać tego typu wpisów, inni z kolei pytali się jak ona by się czuła, gdyby podobny baner uderzający w jej formację zawisł nieopodal jej mieszkania. Jackowski stwierdziła jednak, że nie zamierza zachowywać się grzecznie wobec PiS, który “łamie ręce ludziom na ulicach, traktuje gazem, wprowadza przepisy niezgodne z Konstytucją”, twierdząc jednocześnie, że jej środowisko “grzeczne już było”.

Źródło: Twitter/ Facebook Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij