Sport

Skandal! Angielscy fani grożą żonie Kamila Glika. Kobieta opublikowała wiadomości

Zachowanie angielskich kibiców wokół afery związanej z Kamilem Glikiem, który według angielskiej federacji miał znieważyć Kyle’a Walkera na tle rasistowskim, przekracza kolejne granice. Żona polskiego defensora opublikowała bowiem komentarze angielskich kibiców, którzy postanowili ją zaatakować za pośrednictwem Instagrama. Treść tych wiadomości jest porażająca.

Przeciwko osobie Kamila Glika FIFA zamierza wszcząć śledztwo w celu zbadania, czy reprezentant Polski, podczas jednego ze starć z Kyle’m Walkerem, miał go zaatakować rasistowską obelgą. Doniesieniom angielskiej federacji w tej sprawie stanowczo zaprzeczają zarówno polscy piłkarze, jak i kibice oraz eksperci piłkarscy.

Negatywne emocje wokół tej sprawy odbijają się przede wszystkim na rodzinie polskiego defensora. Żona Kamila Glika, Marta, opublikowała na pośrednictwem Instagrama dwie wiadomości, jakie otrzymała od angielskich fanów. Padają w nich życzenia śmierci oraz groźby, żeby piłkarzowi Benevento przydarzyło się “coś złego”,

-Oglądanie śmierci waszej rodziny byłoby czymś wspaniałym – napisał jeden z nich.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Sport Autor: JD
Fot. PAP/Piotr Nowak

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij