Publicystyka

Ależ oni są w niego zapatrzeni. Zaskakujący wpis Gawłowskiego: “Nie pytaj co Tusk może dla ciebie zrobić…”

Politycy Platformy Obywatelskiej wciąż pieją z zachwytu nad powrotem Donalda Tuska, któremu nie szczędzą ciepłych słów.  Jedną z takich osób jest niewątpliwie senator Stanisław Gawłowski, który zamieścił na swoim profilu zaskakujący wpis. Polityk PO wywołał nim ogromne kontrowersje wśród Polaków.

Gawłowski udostępnił na swoim profilu grafikę przedstawiającą sylwetkę Donalda Tuska. Obok osoby byłego premiera pojawiły się następujące słowa: “„Nie pytaj co Tusk może dla Ciebie zrobić, pomyśl jak Ty możesz wspomóc Tuska” (pis. oryginalna).

Wpis senatora PO delikatnie mówiąc nie przypadł do gustu internautom, którzy nie szczędzili słów krytyki. Jedną z osób, której nie spodobała się grafika, jest była działaczka partii Aleksandra Wasilewska, która spytała się Gawłowskiego, czy przypadkiem nie żartuje.

-Staszek, chyba żartujesz teraz? Facet polityk ma nic nie robić dla Polski, a my mamy go wspierać? To on ma święty obowiązek wziąć się do roboty dla Polaków, wystarczająco już się dorobił na polityce. Teraz ma przedstawić strategię rozwoju Polski. A nie – to niech zejdzie z oczu – napisała kobieta, jednak w odpowiedzi doczekała się jedynie stwierdzenia od senatora, iż należy wspierać każdego, kto “odsunie od władzy największe zagrożenie dla Polski czyli PiS”.

Również inni internauci nie byli szczególnie zachwyceni grafiką.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info/ Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij