Rozrywka

Rafał Brzozowski przyłapany w gejowskim klubie. Namiętne pocałunki na tle tęczowej flagi

Jak donosi serwis Pudelek.pl w jednym z bardziej znanych, gejowskich lokali w Warszawie, przyłapano Rafała Brzozowskiego.  Niedawny uczestnik Eurowizji w pewnym momencie wszedł na scenę, gdzie dał popis swoich zdolności wokalnych. Nie stronił też od namiętnych pocałunków ze swoją partnerką na tle tęczowej flagi.

Prowadzący “Jaka to melodia?” w czwartek wieczorem został zauważony w jednym z warszawskich klubów, który słynie z poparcia dla osób LGBT, a w samym lokalu nie brakuje tęczowych flag. Muzyk wszedł do niego w towarzystwie tajemniczej kobiety, którą czule obejmował (przypomnijmy, że nie tak dawno Brzozowski rozstał się po ośmiu latach związku ze swoją narzeczoną).

Uczestnik tegorocznej Eurowizji był bardzo aktywny podczas nocy spędzonej w gejowskim klubie. W pewnym momencie postanowił wejść na scenę i dać popis swoich muzycznych zdolności. Muzyk składał też zamówienia przy barze, który zdobiła tęczowa flaga. To właśnie pod nią Brzozowski miał się namiętnie całować ze swoją partnerką.

– Staram się być całkowicie apolityczny, bo pracuję w rozrywce, a uważam, że w rozrywce nie powinno być polityki – mówił nie tak dawno Brzozowski.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Super Express/ Pudelek.pl Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij