Rozrywka

Internauci uważają, że gwiazda telewizji wystąpiła przed kamerami bez bielizny

Słynna włoska dziennikarka sportowa Paola Ferrari wywołała skandal w swoim kraju. Wielu telewidzów jest bowiem przekonana, że wystąpiła przed kamerami bez bielizny – i przypadkiem to pokazała.

60-letnia Ferrari jest od dawna gwiazdą włoskiej telewizji. Od początku lat 90tych pojawia się przed kamerami państwowej stacji RAI, gdzie prowadzi popularne programy sportowe jak La Domenica Sportiva i 90 Minuto”. Pracowała też dla wielu innych włoskich telewizji. W ciągu swojej kariery otrzymała wiele nagród branżowych. W 2005 roku wystąpiła też we włoskiej edycji Tańca z Gwiazdami i później została w nim jedną z sędziów.

Teraz jednak jest obiektem skandalu obyczajowego. Kilka dni temu dziennikarka prowadziła bowiem specjalny program poświęcony Euro 2020. W jego trakcie była ubrana w czarną sukienkę z głębokim wcięciem i siedziała na krześle ze skrzyżowanymi nogami. W pewnym momencie postanowiła zmienić kolejność nóg. Wielu telewidzów jest teraz przekonanych, że w tym momencie przypadkiem pokazała, że pod sukienką nie ma bielizny.

Nagranie z tego momentu błyskawicznie rozeszło się po internecie i sprawiło, że Ferrari błyskawicznie zdobyła międzynarodową sławę. Pojawiły się oczywiście liczne porównania do słynnej sceny z „Nagiego Instynktu”, w którym grająca główną rolę Sharon Stone wykonała niemal identyczny gest aby zdekoncentrować przesłuchujących ją policjantów.

Sama gwiazda twierdzi jednak, że nic takiego nie miało miejsca i była odpowiednio ubrana. „Sharon Stone nie miała na sobie bielizny w tej scenie. Ja z drugiej strony wolę chronić zdrowie i higienę” – podkreśliła dodając, że odkąd nagranie z nią rozeszło się po internecie „używają więcej VAR niż na boiskach Mistrzostw Europy”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NY Post Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij