Kraj

Sympatycy opozycji profanują pomnik ofiar tragedii smoleńskiej, a polityk PO… bije im brawo. “Polski Mount Everest zdobyty”

W Warszawie doszło do profanacji pomnika 96 ofiar tragedii smoleńskiej. Aktywiści z grupy sympatyzującej z opozycja urządzili sobie pod nim happening, a pewnym momencie jeden z nich postanowił na niego wejść. Do sprawy odniosła się stołeczna radna z ramienia Platformy Obywatelskiej, która… była zachwycona całym zdarzeniem.

Przeciwnicy rządu Prawa i Sprawiedliwości z “Lotniej Brygady) po raz kolejny dali o sobie znać. Tym razem obiektem ich happeningu stał się pomnik ofiar tragedii smoleńskiej, pod którym zebrała się mała grupka aktywistów. Wyposażeni w miotły, mopy, a nawet odkurzacz udawali, że sprzątają monument.

W pewnym momencie na pomnik wszedł jeden z demonstrujących, który trzymał w rękach wieniec. Delikwenta musiała ściągnąć policja.

Co ciekawe całe zdarzenie spotkało się z wielka aprobatą warszawskiej radny z ramienia PO Sylwii Krajewskiej.

Polski Mount Everest ponownie zdobyty. Na szczycie Hillary z biało-czerwonym wieńcem w asyście policyjnego szerpy. Warszawa, 10.06.2021 r. Himalaje absurdu czyli kłamstwo smoleńskie – napisała polityk.

Jej wpis spotkał się z dość szeroką krytyką internautów.

 

 

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij