Kraj

Campus Polska nie podoba się Neumannowi? Poseł PO zawiedziony aktywnością Trzaskowskiego

Sławomir Neumann był gościem porannej rozmowy w RMF FM, podczas której został poruszony temat aktywności Rafała Trzaskowskiego w ramach ruchu Wspólna Polska czy Campus Polska. Co ciekawe poseł Platformy Obywatelskiej nie miał o nich najlepszego zdania, gdyż nie podoba mu się, że są one prowadzone poza partią.

Prowadzący rozmowę Robert Mazurek na początku rozmowy pytał się Neumanna o kwestię związaną z powrotem Donalda Tuska do polskiej polityki. Poseł Koalicji Obywatelskiej uważa, że obecny lider Europejskiej Partii Ludowej “jest gotowy, aby odwrócić niebezpieczny trend, jaki panuje w Polsce”, a jego nadrzędnym celem ma być “przywrócenie ładu demokratycznego w Polsce”. Dodaje jednak, że może to nie być ruch, według którego były premier zasiądzie za sterami Platformy Obywatelskiej.

Następnie Neuamann został zapytany o ostatnią aktywność Rafała Trzaskowskiego. Mowa o ruchu Wspólna Polska oraz projekcie Campus Polska. Co ciekawe poseł PO nie miał o nich najlepszego zdania, gdyż zarzucał prezydentowi Warszawy prowadzenie tych przedsięwzięć… za Platformą.

Źródło: Stefczyk.info na podst. RMF FM Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij