Kraj

To jest hit! Jachira przeprowadziła sondaż nt. Funduszu Odbudowy. Z pewnością nie takich wyników oczekiwała

Klaudia Jachira w ostatnim czasie upodobała sobie formę przeprowadzania sond oraz ankiet, aby poznać preferencje wyborców. Również i tym razem posłanka Koalicji Obywatelskiej zdecydowała się przeprowadzić badanie, aby dowiedzieć się, co Polacy sądzą na temat Krajowego Planu Odbudowy. Wyniki musiały ją mocno zaskoczyć.

Kwestia rozmów pomiędzy rządem Zjednoczonej Prawicy, a Lewicą, cały czas odbija się szerokim echem w mediach oraz internecie. Politycy Koalicji Obywatelskiej do tej pory nie potrafili się pogodzić z myślą, że formacja zrzeszająca SLD, Wiosnę i Razem dogadała się z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego ws. KPO – posądzając ich o zdradę.

Jedną z osób szczególnie zawiedzionych postawą Lewicy była Klaudia Jachira. Posłanka Koalicji Obywatelskiej zamieściła 1 maja sondaż, w którym zapytała się Polaków komu powierzyliby kontrolę nad prawidłowym wydawaniem 260 mld zł z Funduszu Odbudowy: PiS-owi i Lewicy, czy społecznemu komitetowi złożonemu z całej opozycji, samorządów i organizacji pozarządowych.

Ku jej zaskoczeniu wygrała pierwsza z opcji. PiS z Lewicą wskazało 50,6% ankietowanych, natomiast społeczny komitet 49,4%. W sondażu oddano ponad 15,7 tysięcy głosów.

-Ratunku, atak trolli! – skarżyła się Jachira.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij